Mikky Ekko atskleidžia daugiau detalių apie „Stay“

mikkyekkoŠiuo metu didele sėkme besimėgaujantis atlikėjas ir dainų kūrėjas Mikky Ekko papasakojo apie  jo ir Rihannos dueto „Stay“ kūrimą. Mikky teigimu, ši daina siejasi ne tik su jo paties asmeniniais išgyvenimais, bet ir su Rihannos.

Nors daina topuose pakilo į labai aukštas pozicijas, Ekko pripažino, kad pačioje pradžioje išsigando sužinojęs jog Rihanna įrašė jo kurtą dainą, kadangi daina jam yra itin asmeniška.

„Stay“ man tapo labai svarbia daina, ir žinant, ką man reiškia šis kūrinys ir ką, mano nuomone, jis reiškia Rihannai, mes padirbėjome tikrai puikiai. Dainoje atsiskleidžia kita Rihannos pusė, apie kurią kiti žino labai mažai.

Aš sutikau keletą jos žmonių Los Andžele. Tada pasirodė ji, mes apsikabinome ir minutėlę šnektelėjome apie dainą. Rihanna pasakė: „Noriu, kad žinotum, aš pašalinau vokalą (iš dainos).“ Žinoma, tuo metu atsakiau jai, kad tai man nesukelia  jokių problemų, bet iš tiesų buvau šiek tiek išsigandęs!

Ekko, kuris laikomas vienas didžiausių debiutų pasirodysiančių 2013-aisiais ir kuris neseniai išleido savo paties dainą „Pull Me Down“, taip pat atskleidė kaip darbas su tokio masto projektu kaip Rihannos „Unapologetic“ albumas, padėjo daug ką suvokti apie industriją kaip pradedančiam atlikėjui.

Jų tempas yra nesveikas. Jie užsakė įrašų studiją trims mėnesiams ir nuolatos dirbo. Į studiją ir iš jos pastoviai ateidavo ir išeidavo žmonės, buvo tiesiog beprotiška būti tame kambaryje ir toje atmosferoje. Tai buvo kažkas ko aš anksčiau nebuvau patyręs.

Mikky Ekko taipogi pripažino, jog šis projektas pastūmėjo jį siekti tokių pat aukštumų su savo paties medžiaga.

Tai mane privertė siekti kažko daugiau ir dirbti sunkiau. Tiesiog noriu dirbti sunkiau nei bet kas kitas.

Rihanną, atliekančią Mikky Ekko kurtą dainą „Stay“ šou „Saturday Night Live“, galite išgirsti paspaudę čia.

Komentarai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: